Regulamin

 1. Regulamin określa warunki udziału w konkursie Blossom up 2024r. Mistrzostwa maja na celu wyłonić zwycięzców w konkursie stylizacji brwi. Zwycięzcy zostaną wybrani na podstawie wcześniej przesłanych fotografii swoich prac. 
 2. Organizatorem konkursu jest The Bloom s.p z.o.o. z siedzibą w Zielona Góra, plac Jana Matejki 1/4, 65-056.
 3. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 
 4. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację warunków regulaminu przez uczestnika. 
 5. Zgłoszenie można wysłać od 1.03.2024r. rezerwacja miejsca następuje po opłacie uczestnika. Każdy uczestnik może startować w dowolnej ilości kategorii. Konkurencja otwiera się przy minimum 5 uczestnikach. W momencie, gdy liczba uczestników będzie mniejsza niż 5 to organizator ma prawo: 
 • połączyć uczestników z różnym stażem i scalić w jedną konkurencję bez podziału wiekowego bądź wyłonić tylko 1 miejsce na podium

Rejestracja

Zapisy na zawody rozpoczynają się 1.03.2024r. Należy wykupić wybraną ilość konkurencji przez zakup na stronie internetowej, www.thebloom.pl. W komentarzu do zamówienia podajemy: 

 • Imię i nazwisko 
 • staż wiekowy  
 • Adres e-mail, numer telefonu 
 • Link do swojego fb/ig/www
 • Adres korespondencyjny 
 • Dane do faktury

Dane uczestnika będą przetwarzane zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych. (Dz.U. 1997, nr. 133, poz. 883 ze zm.) administatorem danych osobowych w rozumieniu ww. Ustawy jest organizator. Dane mogą zostać powierzone na podstawie umowy podmiotom trzecim jedynie w celu wypełnienia zobowiązań w szczególności  polegających na wydawaniu nagród. Wszystkim uczestników przysługuje prawo dostępu do wcześniej podanych danych i ich poprawie. 

Zdjęcia

Zdjęcia prac należy wysłać na adres mailowy: blossomup@thebloom.pl do 1.05.2024r.

Wyniki zostaną opublikowane z dniem 1.06.2024r.

Zarówno jedna jak i druga data może ulec zmianie, jest organizator uzna to za niezbędne dla dobra organizacji konkursu. 

Organizator ma prawo do wykorzystania zdjęć otrzymanych przez uczestnika we wszystkiego rodzaju mediach społecznościowych (np. Fb, ig),  na stronie wydarzenia, stronach www związanych z organizatorem. Uczestnicy wyrażają zgodę na upublicznienie swojego wizerunku i danych osobowych. 

Organizator zezwala na wysyłanie prac, które były wcześniej użyte w innych konkursach. Uczestnik, który wysyła użytą już wcześniej prace musi pamiętać o tym, że ocena jurora jest oceną indywidualną i nie musi powielać się z oceną z innego konkursu. Takie porównania nie mają racji bytu i nie będą brane pod uwagę. 

To samo tyczy się wysyłania tej samej pracy do 2 konkurencji. Można, ale noty nie muszą być identyczne. 

Zdjęcia muszą być wyraźne i bardzo dobrej jakości. Jeśli juror ze zdjęcia nie jest w stanie ocenić danego kryterium (koloru, kształtu brwi itp.) to punkty mogą zostać odjęte. 

Zdjęcia z 1 konkurencji wysyłamy w 1 e-mailu. Tytuł e-maila to tytuł konkurencji oraz nazwiska uczestnika tj. „Henna Kowalska”. Jeśli ktoś bierze udział w więcej niż 1 konkurencji to z każdej kolejnej wysyła oddzielnie maila. 

Dopuszczalna jest forma wysyłania zdjęć w formie Rar bądź Zip lub przez stronę wetransfer (polecane).

Zdjęcia i filmy wysyłamy w dobrej jakości i formacie nie mniejszym niż 1Mb. To ważne. Jeśli zdjęcia będą słabej jakości i jakieś kryterium nie będzie możliwe do oceny to będzie 0 pkt. 

Zdjęcia modelek nie mogą być na tle certyfikatów. Certyfikatów nie załączamy także do folderów ze zdjęciami. 

Takie sytuacje są podstawą do dyskwalifikacji. 

Zdjęć nie obrabiamy. Dopuszczalne jest kadrowanie zdjęć/filmów.

Za takie rzeczy grozi dyskwalifikacja. 

Wysyłamy ładne, wyraźne, dobrze wykadrowane zdjęcie bez ingerencji programów. 

Organizator nie bierze odpowiedzialności za to, że: 

 • zdjęcia są w złym formacie 
 • Zdjęcia nie doszły 
 • Zdjęcia są za duże i nie mieszczą się w mailu

Konkurencję do wyboru

 • Henna
 • Farba
 • Laminacja + koloryzacja
 • BlondMe
 • Rysunek
 • Przerzedzenie + regulacja
 • Poster, Art (dream garden)
 • Metoda włosa

Jak wykonać zdjęcia i jakie są wytyczne danej konkurencji dostępne są w opisie pod zakupem danej konkurencji

Opłaty

Udział w 1 konkurencji - 300zł

Każda kolejna konkurencja kosztuje tyle samo (300zł)

Wypłaty należy dokonywać podczas składania zamówienie na stronie www.thebloom.pl. O zatwierdzeniu uczestnictwa decydującą kolejności wpłat. Uczestnik bez podania przyczyny może zrezygnować w ciągu 14 dni od zaksięgowania przelewu i wtedy opłata zostanie zwrócona. 

Kategoria wiekowe

EDUCATOR- osoby są instruktorami i staż jest nieistotny. Osoby szkolące ale nie będące pod jakiejkolwiek marką również zaliczają się do jej grupy. 

MASTER- staż pracy powyżej 1 roku liczony od odbytego szkolenia w danej kategorii.

 • osoby nie będące szkoleniowcami muszą wysłać link do swojego fb, fanpage, www w komentarzu do zamównienia na www.thebloom.pl

JUNIOR- staż pracy poniżej 1 roku liczony od odbytego szkolenia w danej kategorii.

 • osoby nie będące szkoleniowcami muszą wysłać link do swojego fb, fanpage, www komentarzu do zamównienia na www.thebloom.pl

Uczestnicy są zobowiązani do osobistego, własnoręcznego wykonywania wszystkich przesłanych prac. Organizator zastrzega sobie możliwość weryfikacji uczestnika i jego przynależność do danej kategorii. Zaniżenie i zatajenie prawidłowej kategorii wiekowej będzie skutkowało dyskwalifikacją publiczną. 

Konkurencję tworzą się przy minimum 5 uczestnikach. W innym przypadku dana konkurencja może się nie odbyć, a uczestnik zostanie przepisany do innej kategorii wiekowej.

Sędziowie

Skład zostanie podany w późniejszym terminie niż oficjalne rozpoczęcie zapisów. W każdej kategorii będzie oceniać kilku sędziów. 

Sędzia może oceniać wszystkie kryteria w konkurencji bądź tylko ich część. 

Uczestnik nie ma prawa próbować wpłynąć na ocenę jurora. Uczestnik jest zobowiązany do kontaktu i dyskusji na odpowiednim poziomie kultury. Jakakolwiek obraza, zastraszanie i groźby skierowane w kierunku sędziego bądź organizatora skutkują jawną dyskwalifikacją uczestnika. 

Nagrody

 • puchary dla 3 pierwszych miejsc przy odpowiedniej ilości osob w konkurencji
 • jedna nagroda GRAND PRIX dla uczestnika z największą ilością punktów ze wszystkich kategorii - szkolenie instruktorskie z Olgą Kluczik i Klaudią Samek

- nagrody od sponsorów i karty ocen będą wysłane w ciągu 3 miesiący od podania wyników,

- nagrody nie podlegają wymianie na ekwiwalent finansowy 

Organizator ma prawo przerwać lub odwołać konkurs bez podania przyczyn. W takim przypadku organizator dokonuje zwrotu dokonanych opłat za udział w konkursie 

Organizator ma prawo bez podania przyczyny nie zatwierdzić udziału uczestnika w konkursie i zwrócić mu wcześniej otrzymaną kwotę 

Organizator ma prawo wprowadzić zmiany do regulaminu w każdym momencie trwania konkursu. Informacja o ewentualnych zmianach będzie publikowana w social mediach.

Mistrzostwa online BLOSSOM UP!

Kategoria BLOND ME! Kategoria BLOND ME!
Cena:

300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Konkurencja FARBA Konkurencja FARBA
Cena:

300,00 zł

zobacz więcej
konkurencja HENNA konkurencja HENNA
Cena:

300,00 zł

zobacz więcej
Konkurencja METODA WŁOSA Konkurencja METODA WŁOSA
Cena:

300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Konkurencja RYSUNEK Konkurencja RYSUNEK
Cena:

300,00 zł

zobacz więcej
Konkurencka POSTER ART Konkurencka POSTER ART
Cena:

300,00 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl